המרכז לייעוץ לסטודנטים באוניברסיטת בר אילן
צרו קשר מפת האתר מיקום בקמפוס שאלות נפוצות צוות המרכז דף הבית

מרצים יקרים

ברצוננו להביא לתשומת לבכם את המידע הבא ולכן נבקשכם להקדיש לקריאת מכתב זה מספר דקות.

תקופת השנים שבה שוהים הסטודנטים באוניברסיטה הינה תקופה משמעותית בעיצוב חייו של הפרט הנושאת בחובה הזדמנות לצמיחה ושינוי מחד גיסא ופוטנציאל לקשיים מאידך.

שרותי הייעוץ הפסיכולוגי באוניברסיטה, ערוכים לקבלת פניות הסטודנטים לעזרה במצבי לחץ שונים. השרות מספק ייעוץ מקצועי במכלול רחב של נושאים. לכן, כפועל יוצא מגישה זו, רואה השרות את עצמו כחלק אינטגראלי מהשליחות האקדמית והחינוכית באוניברסיטה. אנו מנסים להגיע לאותו חלק היכול להפיק תועלת מקיומנו, ועשוי להסתייע בנו.

יעילות עבודתנו קשורה גם ביכולתנו לספק שרות ייעוצי לגורמים באוניברסיטה העומדים בקשר ישיר או עקיף עם קהילת הסטודנטים. כל סטודנט הרשום באוניברסיטה זכאי לשרות זה. השירות ניתן בתנאים של סודיות מוחלטת,בתשלום סמלי.

היכרותך עם הסטודנט עשויה להפוך אתכם לגורם הראשון המאתר והמזהה את הסטודנט המתקשה. אנו נשמח לסייע לכם בכל שאלה ולסייע לך במידת הצורך בהפנייתו של הסטודנט לשרות.

השרות ממוקם בבניין ע"ש הגב' מריה פינקל והגב' רות רקמן מספר 407 (ליד בנק מזרחי).

שעות הקבלה מיום א - ה : 15.30 8.30- פרט ליום ה' בין 11.30-15.30. טלפון : 5318450.


ברצוננו להביא לידיעתכם, כי בשרותי הייעוץ לסטודנט מתקיימות סדנאות להקניית כלים ודרכים להתמודדות טובה יותר סביב התארגנות בלימודים, ולטיפול בחרדת בחינות. אנו מבקשים את עזרתכם באיתור ועידוד אותם סטודנטים לפנות אלינו בתחילת או אמצע הסמסטר ולא מייד עם תחילת תקופת המבחנים.

נודה על ערנותכם ועל שיתוף הפעולה!

האתר נבנה ע"י היחידה לטלוויזיה ולמולטימדיה, הפקולטה למדעי החברה, אוניברסיטת בר אילן
מותאם לצפיה בדפדפנים Internet Explorer ו-Mozilla Firefox. רזולוציה מומלצת - 1024X768
כל הזכויות שמורות למרכז לייעוץ לסטודנטים באוניברסיטת בר אילן (c)
English Information מפת האתר לדף הבית לאתר אוניברסיטת בר אילן